O nás

Náš nový obchod možno definovať pár slovami:

- športové oblečenie a obuv

- blízkosť

- cenová prístupnosť

Športové oblečenie a obuv je tým, čím s manželom odmalička žijeme. Obaja sme sa a aj sa venujeme športu, či už je to u manžela posilovňa, box, beh, silovo-vytrvalostné súťaže, lyžovanie, futbal a u mňa fitness, aerobic...aj u keď u mňa momentálne prevláda materská dovolenka verzus práca :-) Na základe nášho športom založeného životného štýlu nám napadla myšlienka, keďže u nás v okolí obchod so športovým oblečením nebol, otvoriť tu takýto obchod. Zvažovali sme eshop, potom aj predajňu a nakoniec sme rozbehli aj aj. Začali sme v malom priestore a skromne, nakoľko sme v malom meste a kúpyschopnosť nie je taká silná ako by sme chceli, ale od Augusta 2015 sme už vo väčších a krajších priestoroch na Partizánskej ulici. A to nás teší :-)

BLÍZKOSŤ Pre nás a všetkých ľudí v našom meste je náš obchod k dispozícií priamo v centre Hriňovej, aby tak nemuseli cestovať desiatky km do najbližšieho mesta. Ocenia to najmä mamičky s deťmi, zaneprázdnení ľudia ktorí nemajú čas túlať sa po nákupných centrách, starší ľudia a všetci tí, ktorí si tovar potrebujú doslovne \\\"pochytať\\\".

CENOVÁ PRÍSTUPNOSŤ Chceme, aby si kvalitné značkové oblečenie mohol dopriať každý. Naše ceny nadstavujeme veľmi priateľsky. Nepotrebujeme na to ani 70% výpredaje, ktoré tak radi propagujú veľké obchodné reťazce. 100% marže na tovar nám nič nehovoria, nám ide hlavne o spokojných a vracajúcich sa zákazníkov po celý rok.

Ďakujeme všetkým zákazníkom a priateľom a celej našej rodine že nám pomáhajú plniť si svoj sen.

Dominika a Jozef Ľuptákovci. Náš malý Dodík sa tiež pripája :-)